228LBA100M2CG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228LBA100M2CG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 228LBA100M2CG
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Foi de date: 228LBA100M2CG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 228LBA100M2CG
Număr parc 228LBA100M2CG Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19968 pcs Fișa cu date 228LBA100M2CG.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LBA Ripple Current @ Low Frequency 3.41A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.2625A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 1572-1111
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 150.70 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 150.70 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 2200µF