227LBB400M2CF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227LBB400M2CF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 227LBB400M2CF
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului SNAP MOUNT 85C
Foi de date: 227LBB400M2CF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 227LBB400M2CF
Număr parc 227LBB400M2CF Producător Illinois Capacitor
Descriere SNAP MOUNT 85C Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21465 pcs Fișa cu date 227LBB400M2CF.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LBB Ripple Current @ Low Frequency 1.64A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.4108A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 1572-1102
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.13036 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13036 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C capacitanță 220µF