227LBA160M2BA
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227LBA160M2BA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 227LBA160M2BA
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP
Foi de date: 227LBA160M2BA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 227LBA160M2BA
Număr parc 227LBA160M2BA Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 118036 pcs Fișa cu date 227LBA160M2BA.pdf
Tensiune - evaluat 160V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LBA Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.13036 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 220µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13036 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose