227AXZ016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227AXZ016M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 227AXZ016M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Foi de date: 227AXZ016M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 227AXZ016M
Număr parc 227AXZ016M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 728262 pcs Fișa cu date 227AXZ016M.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie AXZ Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 280mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 1572-1397
1572-1397-ND
227AXZ016M-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 340 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.307" (7.80mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.206 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.206 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 220µF Aplicații General Purpose