226AXZ035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226AXZ035M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 226AXZ035M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Foi de date: 226AXZ035M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 226AXZ035M
Număr parc 226AXZ035M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 962688 pcs Fișa cu date 226AXZ035M.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie AXZ Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 760 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 9.04 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 9.04 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 22µF