225MPR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
225MPR250K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 225MPR250K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Foi de date: 225MPR250K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 225MPR250K
Număr parc 225MPR250K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 83795 pcs Fișa cu date 225MPR250K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.220" L x 0.591" W (31.00mm x 15.00mm) Serie MPR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.827" (21.00mm) Caracteristici Low ESR
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 2.2µF Film Capacitor 200V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 2.2µF Aplicații DC Link, DC Filtering