224MSR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
224MSR400K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 224MSR400K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: 224MSR400K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 224MSR400K
Număr parc 224MSR400K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 130032 pcs Fișa cu date 224MSR400K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.886" L x 0.315" W (22.50mm x 8.00mm) Serie MSR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 1572-1088
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.787" (20.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm)
Caracteristici - ESR (rezistență în serie echivalentă) 8.038 Ohms
Material dielectric Polyester, Metallized descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
capacitanță 0.22µF Aplicații General Purpose