159LBA016M2BF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
159LBA016M2BF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 159LBA016M2BF
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
Foi de date: 159LBA016M2BF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 159LBA016M2BF
Număr parc 159LBA016M2BF Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 57617 pcs Fișa cu date 159LBA016M2BF.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LBA Ripple Current @ Low Frequency 3.94A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.925A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 55.26 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 15000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 55.26 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 15000µF Aplicații General Purpose