157DCN2R7M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157DCN2R7M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 157DCN2R7M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP 150F 20% 2.7V T/H
Foi de date: 157DCN2R7M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 157DCN2R7M
Număr parc 157DCN2R7M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP 150F 20% 2.7V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7791 pcs Fișa cu date 157DCN2R7M.pdf
Tensiune - evaluat 2.7V Toleranţă ±20%
terminare PC Pins Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie DCN ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 16 mOhm descriere detaliata 150F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 16 mOhm 1000 Hrs @ 60°C
capacitanță 150F
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
157CKE200MKJD
157CKE200MKJD
Producători: Illinois Capacitor
Descriere: CAP ALUM 150UF 20% 200V T/H
In stoc: 170279 pcs
Descarca: 157CKE200MKJD.pdf
RFQ
157KBM035M
157KBM035M
Descriere: CAP ALUM 150UF 20% 35V THRU HOLE
In stoc: 1133435 pcs
Descarca: 157KBM035M.pdf
RFQ
157D
157D
Producători: Hammond Manufacturing
Descriere: FIXED IND 1MH 10A 38 MOHM CHASS
Descarca: 157D.pdf
157J
157J
Descriere: FIXED IND 10H 65MA 205 OHM CHASS
Descarca: 157J.pdf
157CKH100M
157CKH100M
Descriere: RADIAL 105C LYTIC
Descarca: 157CKH100M.pdf
157G
157G
Descriere: FIXED IND 30H 40MA 595 OHM CHASS
Descarca: 157G.pdf
157CKS050M
157CKS050M
Descriere: CAP ALUM 150UF 20% 50V THRU HOLE
Descarca: 157CKS050M.pdf
157H
157H
Descriere: FIXED IND 10H 50MA 408 OHM CHASS