155MMR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MMR100K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 155MMR100K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL
Foi de date: 1.155MMR100K.pdf2.155MMR100K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 155MMR100K
Număr parc 155MMR100K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110678 pcs Fișa cu date 1.155MMR100K.pdf2.155MMR100K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC 63V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm) Serie MMR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 155MMR100K-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1.5µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial capacitanță 1.5µF