154MMR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154MMR400K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 154MMR400K
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: 1.154MMR400K.pdf2.154MMR400K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 154MMR400K
Număr parc 154MMR400K Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 203210 pcs Fișa cu date 1.154MMR400K.pdf2.154MMR400K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Serie MMR
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 154MMR400K-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.453" (11.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.15µF