124MABA01KGL
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
124MABA01KGL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 124MABA01KGL
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP FILM 0.12UF 10% 800VDC RAD
Foi de date: 124MABA01KGL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 124MABA01KGL
Număr parc 124MABA01KGL Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP FILM 0.12UF 10% 800VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 123522 pcs Fișa cu date 124MABA01KGL.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 800V Tensiunea nominală - AC 400V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Serie MAB
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.12µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.12µF Aplicații Motor Run