108SAK035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108SAK035M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 108SAK035M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H
Foi de date: 108SAK035M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 108SAK035M
Număr parc 108SAK035M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 240697 pcs Fișa cu date 108SAK035M.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie SAK Ripple Current @ Low Frequency 990mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1385A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 232 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 232 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose