108KXM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108KXM035M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 108KXM035M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H
Foi de date: 108KXM035M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 108KXM035M
Număr parc 108KXM035M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98224 pcs Fișa cu date 108KXM035M.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie KXM Ripple Current @ Low Frequency 1.662A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.77A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 108KXM035M-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 45 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 198.9 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 198.9 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose