107TLS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107TLS035M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 107TLS035M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL
Foi de date: 107TLS035M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 107TLS035M
Număr parc 107TLS035M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 35V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 228911 pcs Fișa cu date 107TLS035M.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia x 0.787" L (8.00mm x 20.00mm)
Serie TLS Ripple Current @ Low Frequency 230mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.989 Ohm @ 120Hz
descriere detaliata 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1.989 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 100µF