106RSS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
106RSS035M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 106RSS035M
Producator / Marca: Illinois Capacitor
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 35V THRU HOLE
Foi de date: 106RSS035M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 106RSS035M
Număr parc 106RSS035M Producător Illinois Capacitor
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 35V THRU HOLE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 409887 pcs Fișa cu date 106RSS035M.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie RSS Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 106RSS035M-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 19.894 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 19.894 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose