MCD44-16IO8B
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD44-16IO8B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCD44-16IO8B
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOD THYRISTOR DUAL 1600V TO240AA
Foi de date: MCD44-16IO8B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
36 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCD44-16IO8B
Număr parc MCD44-16IO8B Producător IXYS Corporation
Descriere MOD THYRISTOR DUAL 1600V TO240AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4835 pcs Fișa cu date MCD44-16IO8B.pdf
Tensiune - Stare Off 1.6kV Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V
Structura Series Connection - SCR/Diode Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-240AA
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Număr de SCR-uri, diode 1 SCR, 1 Diode
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata SCR Module 1.6kV 80A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 80A Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 51A
Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 1150A, 1230A Curent - Țineți (Ih) (Max) 200mA
Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 100mA Numărul părții de bază MC*44