IXYA20N65C3D1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYA20N65C3D1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXYA20N65C3D1
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului IGBT
Foi de date: IXYA20N65C3D1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXYA20N65C3D1
Număr parc IXYA20N65C3D1 Producător IXYS Corporation
Descriere IGBT Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 35472 pcs Fișa cu date IXYA20N65C3D1.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 650V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 20A
Starea testului 400V, 20A, 20 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 19ns/80ns
Comutarea energiei 430µJ (on), 650µJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor TO-263AA
Serie XPT™, GenX3™ Timp de recuperare invers (trr) 34ns
Putere - Max 200W Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Tip de introducere Standard Tip IGBT -
Chargeul porții 30nC descriere detaliata IGBT 650V 50A 200W Surface Mount TO-263AA
Curent - colector pulsat (Icm) 105A Curent - Colector (Ic) (Max) 50A