IXTY32P05T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTY32P05T
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET P-CH 50V 32A TO-252
Foi de date: IXTY32P05T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
70 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTY32P05T
Număr parc IXTY32P05T Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET P-CH 50V 32A TO-252 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 43093 pcs Fișa cu date IXTY32P05T.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-252
Serie TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 39 mOhm @ 16A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 83W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1975pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 46nC @ 10V Tipul FET P-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 50V descriere detaliata P-Channel 50V 32A (Tc) 83W (Tc) Surface Mount TO-252
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)