IXTY1R4N100P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTY1R4N100P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 1000V 1.4A TO-252
Foi de date: IXTY1R4N100P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
70 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTY1R4N100P
Număr parc IXTY1R4N100P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 1000V 1.4A TO-252 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44880 pcs Fișa cu date IXTY1R4N100P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-252, (D-Pak)
Serie Polar™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 Ohm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 63W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 450pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 17.8nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 1000V descriere detaliata N-Channel 1000V 1.4A (Tc) 63W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 1.4A (Tc)