IXTT96N15P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT96N15P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTT96N15P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 150V 96A TO-268
Foi de date: IXTT96N15P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTT96N15P
Număr parc IXTT96N15P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 150V 96A TO-268 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13970 pcs Fișa cu date IXTT96N15P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-268
Serie PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 480W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 3500pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 110nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 150V descriere detaliata N-Channel 150V 96A (Tc) 480W (Tc) Surface Mount TO-268
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 96A (Tc)