IXTP98N075T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP98N075T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTP98N075T
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 75V 98A TO-220
Foi de date: IXTP98N075T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXTP98N075T
Număr parc IXTP98N075T Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 75V 98A TO-220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3158 pcs Fișa cu date IXTP98N075T.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 100µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Distrugerea puterii (Max) 230W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 75V descriere detaliata N-Channel 75V 98A (Tc) 230W (Tc) Through Hole TO-220AB
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 98A (Tc)