IXTP44N10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP44N10T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTP44N10T
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 100V 44A TO-220
Foi de date: IXTP44N10T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTP44N10T
Număr parc IXTP44N10T Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 100V 44A TO-220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48506 pcs Fișa cu date IXTP44N10T.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4.5V @ 25µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 22A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 130W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1262pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 33nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V descriere detaliata N-Channel 100V 44A (Tc) 130W (Tc) Through Hole TO-220AB
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 44A (Tc)