IXTP230N075T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP230N075T2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTP230N075T2
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 75V 230A TO-220
Foi de date: IXTP230N075T2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTP230N075T2
Număr parc IXTP230N075T2 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 75V 230A TO-220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23497 pcs Fișa cu date IXTP230N075T2.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 50A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 480W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 10500pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 178nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 75V descriere detaliata N-Channel 75V 230A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-220AB
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 230A (Tc)