IXTP15N50L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP15N50L2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTP15N50L2
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 15A TO-220
Foi de date: IXTP15N50L2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTP15N50L2
Număr parc IXTP15N50L2 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 500V 15A TO-220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11433 pcs Fișa cu date IXTP15N50L2.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie Linear L2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 480 mOhm @ 7.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 300W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 4080pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 123nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 15A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)