IXTN32P60P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTN32P60P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTN32P60P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET P-CH 600V 32A SOT227
Foi de date: IXTN32P60P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTN32P60P
Număr parc IXTN32P60P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET P-CH 600V 32A SOT227 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3942 pcs Fișa cu date IXTN32P60P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor SOT-227B
Serie PolarP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 890W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz SOT-227-4, miniBLOC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 11100pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 196nC @ 10V Tipul FET P-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V descriere detaliata P-Channel 600V 32A (Tc) 890W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)