IXTK75N30
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTK75N30 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTK75N30
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 300V 75A TO-264
Foi de date: IXTK75N30.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTK75N30
Număr parc IXTK75N30 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 300V 75A TO-264 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8360 pcs Fișa cu date IXTK75N30.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-264 (IXTK)
Serie MegaMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 42 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 540W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-264-3, TO-264AA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 6000pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 240nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 300V descriere detaliata N-Channel 300V 75A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-264 (IXTK)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)