IXTH68P20T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH68P20T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTH68P20T
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET P-CH 200V 68A TO-247
Foi de date: IXTH68P20T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTH68P20T
Număr parc IXTH68P20T Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET P-CH 200V 68A TO-247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7676 pcs Fișa cu date IXTH68P20T.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 (IXTH)
Serie TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 34A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 568W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 33400pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 380nC @ 10V Tipul FET P-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 200V descriere detaliata P-Channel 200V 68A (Tc) 568W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 68A (Tc)