IXTH500N04T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH500N04T2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTH500N04T2
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 40V 500A TO-247
Foi de date: IXTH500N04T2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTH500N04T2
Număr parc IXTH500N04T2 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 40V 500A TO-247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8363 pcs Fișa cu date IXTH500N04T2.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 3.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 (IXTH)
Serie TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.6 mOhm @ 100A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 1000W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 25000pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 405nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 40V descriere detaliata N-Channel 40V 500A (Tc) 1000W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 500A (Tc)