IXTH36N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH36N50P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTH36N50P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 36A TO-247
Foi de date: IXTH36N50P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTH36N50P
Număr parc IXTH36N50P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 500V 36A TO-247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11877 pcs Fișa cu date IXTH36N50P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 (IXTH)
Serie PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 170 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 540W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 5500pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 85nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 36A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 36A (Tc)