IXTH270N04T4
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH270N04T4 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTH270N04T4
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 40V 270A
Foi de date: IXTH270N04T4.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTH270N04T4
Număr parc IXTH270N04T4 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 40V 270A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24877 pcs Fișa cu date IXTH270N04T4.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247
Serie TrenchT4™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 50A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 375W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 9140pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 182nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 40V descriere detaliata N-Channel 40V 270A (Tc) 375W (Tc) Through Hole TO-247
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 270A (Tc)