IXTH220N075T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH220N075T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTH220N075T
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 75V 220A TO-247
Foi de date: IXTH220N075T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXTH220N075T
Număr parc IXTH220N075T Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 75V 220A TO-247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3680 pcs Fișa cu date IXTH220N075T.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 (IXTH)
Serie TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 25A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 480W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 7700pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 165nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 75V descriere detaliata N-Channel 75V 220A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 220A (Tc)