IXTH12N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH12N100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTH12N100
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 1000V 12A TO-247
Foi de date: IXTH12N100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTH12N100
Număr parc IXTH12N100 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 1000V 12A TO-247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6053 pcs Fișa cu date IXTH12N100.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 (IXTH)
Serie MegaMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 6A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 300W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 4000pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 170nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 1000V descriere detaliata N-Channel 1000V 12A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)