IXTH02N250
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH02N250 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXTH02N250
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 2500V 0.2A TO247
Foi de date: IXTH02N250.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXTH02N250
Număr parc IXTH02N250 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 2500V 0.2A TO247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7458 pcs Fișa cu date IXTH02N250.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 (IXTH)
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 450 Ohm @ 50mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 83W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 116pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 7.4nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 2500V descriere detaliata N-Channel 2500V 200mA (Tc) 83W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 200mA (Tc)