IXST35N120B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXST35N120B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXST35N120B
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului IGBT 1200V 70A 300W TO268
Foi de date: IXST35N120B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXST35N120B
Număr parc IXST35N120B Producător IXYS Corporation
Descriere IGBT 1200V 70A 300W TO268 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5604 pcs Fișa cu date IXST35N120B.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1200V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 3.6V @ 15V, 35A
Starea testului 960V, 35A, 5 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 36ns/160ns
Comutarea energiei 5mJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor TO-268
Serie - Putere - Max 300W
ambalare Tube Pachet / Caz TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Tip de introducere Standard Tip IGBT PT
Chargeul porții 120nC descriere detaliata IGBT PT 1200V 70A 300W Surface Mount TO-268
Curent - colector pulsat (Icm) 140A Curent - Colector (Ic) (Max) 70A