IXSH45N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH45N100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXSH45N100
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului IGBT 1000V 75A 300W TO247
Foi de date: IXSH45N100.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXSH45N100
Număr parc IXSH45N100 Producător IXYS Corporation
Descriere IGBT 1000V 75A 300W TO247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6476 pcs Fișa cu date IXSH45N100.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1000V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 45A
Starea testului 800V, 45A, 2.7 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 80ns/400ns
Comutarea energiei 15mJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247AD (IXSH)
Serie - Putere - Max 300W
ambalare Tube Pachet / Caz TO-247-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Tip de introducere Standard Tip IGBT -
Chargeul porții 165nC descriere detaliata IGBT 1000V 75A 300W Through Hole TO-247AD (IXSH)
Curent - colector pulsat (Icm) 180A Curent - Colector (Ic) (Max) 75A