IXSH30N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH30N60C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXSH30N60C
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului IGBT 600V 55A 200W TO247AD
Foi de date: IXSH30N60C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXSH30N60C
Număr parc IXSH30N60C Producător IXYS Corporation
Descriere IGBT 600V 55A 200W TO247AD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5484 pcs Fișa cu date IXSH30N60C.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 600V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 30A
Starea testului 480V, 30A, 4.7 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 30ns/90ns
Comutarea energiei 700µJ (off) Pachetul dispozitivului furnizor TO-247AD (IXSH)
Serie - Putere - Max 200W
ambalare Tube Pachet / Caz TO-247-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Tip de introducere Standard Tip IGBT PT
Chargeul porții 100nC descriere detaliata IGBT PT 600V 55A 200W Through Hole TO-247AD (IXSH)
Curent - colector pulsat (Icm) 110A Curent - Colector (Ic) (Max) 55A