IXKC15N60C5
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXKC15N60C5
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 15A ISOPLUS220
Foi de date: IXKC15N60C5.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXKC15N60C5
Număr parc IXKC15N60C5 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 600V 15A ISOPLUS220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17474 pcs Fișa cu date IXKC15N60C5.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 3.5V @ 900µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor ISOPLUS220™
Serie CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 12A, 10V
Distrugerea puterii (Max) - ambalare Tube
Pachet / Caz ISOPLUS220™ Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2000pF @ 100V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 52nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature Super Junction Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V descriere detaliata N-Channel 600V 15A (Tc) Through Hole ISOPLUS220™
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)