IXFX44N80P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX44N80P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFX44N80P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 800V 44A PLUS247
Foi de date: IXFX44N80P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFX44N80P
Număr parc IXFX44N80P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 800V 44A PLUS247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6075 pcs Fișa cu date IXFX44N80P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor PLUS247™-3
Serie HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 22A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 1040W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 12000pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 198nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 800V descriere detaliata N-Channel 800V 44A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 44A (Tc)