IXFX24N100Q3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX24N100Q3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFX24N100Q3
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247
Foi de date: IXFX24N100Q3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFX24N100Q3
Număr parc IXFX24N100Q3 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4389 pcs Fișa cu date IXFX24N100Q3.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 6.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor PLUS247™-3
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 440 mOhm @ 12A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 1000W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 140nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 1000V descriere detaliata N-Channel 1000V 24A (Tc) 1000W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)