IXFX140N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX140N30P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFX140N30P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 300V 140A PLUS 247
Foi de date: IXFX140N30P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFX140N30P
Număr parc IXFX140N30P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 300V 140A PLUS 247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5032 pcs Fișa cu date IXFX140N30P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor PLUS247™-3
Serie HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 70A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 1040W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 14800pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 185nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 300V descriere detaliata N-Channel 300V 140A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 140A (Tc)