IXFV30N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFV30N50P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFV30N50P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 30A PLUS220
Foi de date: IXFV30N50P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXFV30N50P
Număr parc IXFV30N50P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 500V 30A PLUS220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6952 pcs Fișa cu date IXFV30N50P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor PLUS220
Serie HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 15A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 460W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3, Short Tab Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 4150pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 70nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 30A (Tc) 460W (Tc) Through Hole PLUS220
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)