IXFV18N60PS
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFV18N60PS
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 18A PLUS220-SMD
Foi de date: IXFV18N60PS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IXFV18N60PS
Număr parc IXFV18N60PS Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 600V 18A PLUS220-SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3665 pcs Fișa cu date IXFV18N60PS.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor PLUS-220SMD
Serie HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 500mA, 10V
Distrugerea puterii (Max) 360W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz PLUS-220SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2500pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V descriere detaliata N-Channel 600V 18A (Tc) 360W (Tc) Surface Mount PLUS-220SMD
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)