IXFT24N80P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT24N80P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFT24N80P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 800V 24A TO-268
Foi de date: IXFT24N80P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFT24N80P
Număr parc IXFT24N80P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 800V 24A TO-268 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10578 pcs Fișa cu date IXFT24N80P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-268
Serie HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 12A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 650W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 7200pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 105nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 800V descriere detaliata N-Channel 800V 24A (Tc) 650W (Tc) Surface Mount TO-268
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)