IXFR26N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFR26N50 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFR26N50
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 26A ISOPLUS247
Foi de date: IXFR26N50.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFR26N50
Număr parc IXFR26N50 Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 500V 26A ISOPLUS247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9850 pcs Fișa cu date IXFR26N50.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor ISOPLUS247™
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 13A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 250W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz ISOPLUS247™ Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 4200pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 26A (Tc) 250W (Tc) Through Hole ISOPLUS247™
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)