IXFP60N25X3M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP60N25X3M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFP60N25X3M
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 250V 60A TO220AB
Foi de date: IXFP60N25X3M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFP60N25X3M
Număr parc IXFP60N25X3M Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 250V 60A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12919 pcs Fișa cu date IXFP60N25X3M.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB (IXFP)
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 30A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 36W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 3610pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 250V descriere detaliata N-Channel 250V 60A (Tc) 36W (Tc) Through Hole TO-220AB (IXFP)
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)