IXFP30N60X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP30N60X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFP30N60X
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 30A TO220
Foi de date: IXFP30N60X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFP30N60X
Număr parc IXFP30N60X Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 600V 30A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18759 pcs Fișa cu date IXFP30N60X.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 155 mOhm @ 15A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 500W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2270pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V descriere detaliata N-Channel 600V 30A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-220
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)