IXFP22N65X2M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP22N65X2M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFP22N65X2M
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH
Foi de date: IXFP22N65X2M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFP22N65X2M
Număr parc IXFP22N65X2M Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 28232 pcs Fișa cu date IXFP22N65X2M.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Isolated Tab
Serie HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 145 mOhm @ 11A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 37W (Tc) Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2190pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 37nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 650V
descriere detaliata N-Channel 650V 22A (Tc) 37W (Tc) Through Hole TO-220 Isolated Tab Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
IXFP20N50P3
IXFP20N50P3
Producători: IXYS Corporation
Descriere: MOSFET N-CH 500V 8A TO220
In stoc: 24434 pcs
Descarca: IXFP20N50P3.pdf
RFQ
IXFP24N60X
IXFP24N60X
Producători: IXYS Corporation
Descriere: MOSFET N-CH 600V 24A TO220
In stoc: 19667 pcs
Descarca: IXFP24N60X.pdf
RFQ
IXFP22N65X2
IXFP22N65X2
Descriere: MOSFET N-CH 650V 22A TO-220