IXFP12N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP12N50P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFP12N50P
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 12A TO-220
Foi de date: IXFP12N50P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFP12N50P
Număr parc IXFP12N50P Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 500V 12A TO-220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40110 pcs Fișa cu date IXFP12N50P.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 6A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 200W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1830pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 29nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 12A (Tc) 200W (Tc) Through Hole TO-220AB
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)