IXFN420N10T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFN420N10T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IXFN420N10T
Producator / Marca: IXYS Corporation
Descrierea produsului MOSFET N-CH 100V 420A SOT-227
Foi de date: IXFN420N10T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IXFN420N10T
Număr parc IXFN420N10T Producător IXYS Corporation
Descriere MOSFET N-CH 100V 420A SOT-227 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4120 pcs Fișa cu date IXFN420N10T.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor SOT-227B
Serie GigaMOS™ HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.3 mOhm @ 60A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 1070W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz SOT-227-4, miniBLOC Alte nume 623426
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Chassis Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 47000pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 670nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V
descriere detaliata N-Channel 100V 420A (Tc) 1070W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 420A (Tc)